Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu informuje, że nie wcześniej niż od dnia 20 marca 2020 r. będą dostępne w formie elektronicznej informacje o wynikach dla zdających egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w SESJI STYCZEŃ/LUTY 2020 r.

Każdy uczeń/absolwent, na swojego maila otrzyma hasło dostępu do wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji STYCZEŃ/LUTY 2020 znajdujących się na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu pod adresem https://uczniowie.oke.poznan.pl

Wiadomość z hasłem dostępu wysłana będzie przez e-dziennik na maila podanego przez ucznia w e-dzienniku.

Uczniowie/absolwenci, którzy nie dostali wiadomości z hasłem dostępu na maila proszeni są o przesłanie swojego adresu mailowego na adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na wskazany przez ucznia/absolwenta adres mailowy zostanie zwrotnie przekazane hasło dostępu do wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji STYCZEŃ/LUTY 2020.

 

WAŻNE!!! (dotyczy egzaminów w sesji lato 2020)

Uczniowie/absolwenci, którzy nie zdali egzaminu w sesji STYCZEŃ/LUTY 2020 mogą ponownie składać deklarację na poprawę tego egzaminu w terminie 20-31 marca 2020 r.

Druk deklaracji należy pobrać ze strony szkoły z zakładki DOKUMENTY.

Deklarację proszę wypełnić CZYTELNIE, DRUKOWANYMI LITERAMI !!! i przesłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powyższy termin przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla uczniów i absolwentów, którzy podchodzili do egzaminu w sesji STYCZEŃ/LUTY 2020.

Świadectwa, dyplomy, suplementy oraz informacje o wynikach w formie dokumentów zostaną przekazane zdającym w terminie ustalonym przez dyrektorów szkół po wznowieniu zajęć dydaktycznych w placówkach oświatowych.