Pewnie ich kojarzycie. Być może zapadli wam w pamięci, Wydawać się może, że tak dawno stawiali swoje pierwsze kroki w murach Zespołu Szkół Elektrycznych Nr 2. Zawierali nowe przyjaźnie, brali na siebie trudy nauki, stopniowo włączali się w życie szkoły rozwijając swoje pasje naukowe, artystyczne czy sportowe.

Czas szybko jednak płynie i już za trzy miesiące, na początku maja, przyjdzie im zmierzyć się z wielkim wyzwaniem, jakim będą egzaminy maturalne. Piątek 17 stycznia 2020 r. nie był jednak dniem, w którym uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych Nr 2 myśleli o zawiłościach geometrii, angielskiej gramatyce, algorytmach programowania, czy lekturach. Właśnie wtedy maturzyści zjawili się w restauracji Malibu w Sękowie, by bawić się podczas balu studniówkowego.

Stres oczywiście się pojawił, ale związany z zatańczeniem poloneza. Podziwiając układ taneczny, można było odczuć powiew świeżości, a sam taniec wyglądał przepięknie.

Te eleganckie kobiety to nie uczestniczki gali rozdania Oskarów. Ci przystojni gentlemani to nie goście forum biznesowego. Tak szykownie prezentowali się maturzyści ZSE Nr 2 podczas swojej studniówki.

FILMY (Zdjęcia w czytaj więcej) ...

 

Jak bawili się i prezentowali maturzyści klasy 4a, 4c, 4d? Wystarczy zobaczyć zdjęcia.

Wychowawca klasy 4a

Iwona Bartecka