18 listopada 2019 w sali gimnastycznej III liceum Ogólnokształcącego przy ul. Strzeleckiej odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopców szkół ponadgimnazjalnych w ramach Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zmaganiach siatkarskich udział wzięło 29 zespołów podzielonych na 8 grup. Reprezentacja ZSE Nr 2 spotkała się z gospodarzami turnieju i drużyną Zespołu Szkół Zawodowych Nr 6. Rozgrywki rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Pierwszy mecz reprezentacja naszej szkoły grała z Zespołem Szkół Zawodowych Nr 6. Spotkanie przegraliśmy po swoich błędach w setach 0:2. Drugi mecz rozegraliśmy z gospodarzami turnieju, zawodnikami III LO, którzy musieli uznać wyższość naszej drużyny. Licealiści zostali pokonani przez Elektryków w setach 1:2.

ZSE NR 2 – ZSZ NR 6 wynik 0 : 2 (19:25, 23:25)

ZSE NR 2 – III LO wynik 2 : 1 (22:25, 25:18, 15:12)

Naszym zawodnikom należą się brawa za zaangażowanie i walkę sportową.

Szkołę reprezentowali:

  1. Jan Krysiak klasa 4d
  2. Łukasz Chwieralskiklasa 3b
  3. Mikołaj Kaczmarekklasa 3b
  4. Jakub Jerzyńskiklasa 2b
  5. Dawid Marcinkowski klasa 2b
  6. Jakub Skibiński klasa 2b
  7. Michał Moskalikklasa 2d
  8. Hubert Hwaliszklasa 1GF

Ze sportowym pozdrowieniem

Iwona Bartecka