W hali sportowej „Chwiałka” 21 października 2019r reprezentacja naszej szkoły w unihokeju pod opieką p. Jacka Justkowiaka rozgrywała turniej organizowany w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Niestety... tym razem dwie porażki. 2:3 i 03... Pierwszy mecz początek fatalny, od końca drugiej kwarty coś zaczynamy grać, gonimy wynik z 0:2 -> 1:2 -> 1:3 -> 2:3, niestety na ostatnią bramkę doprowadzającą do remisu zabrakło czasu, choć była do tego jeszcze okazja...

W drugim meczu przecieramy oczy ze zdumienia, naprawdę graliśmy bardzo dobrą pierwszą i połowę drugiej tercji, mieliśmy sporo okazji, jednak nic nie chciało wpadać. Niestety tak jak w pierwszym meczu traciliśmy bramki po własnych niewymuszonych błędach i skończyło się 0:3...