Od dnia 3 czerwca następuje zmiana planu.

Sześciu naszych uczniów uczęszczających na koło robotyki, wzięło udział w ogólnopolskim konkursie robotów minisumo w Bydgoszczy. W zawodach uczestniczyło ponad 80 drużyn, nasza szkoła ostatecznie uplasowała się w pierwszej dziesiątce, docierając do półfinałów. Dwa roboty biorące udział w zawodach zostały zaprojektowane i wydrukowane przez naszych uczniów. Zawody zostały zorganizowane przez Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy.

Nasi niesamowici GITESOWCY wzięli udział w Eliminacjach okręgowych VI edycji Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości w których to zajęli 2 miejsce w grupie "pomoc dydaktyczna" autorzy: Adrian Bauer, Adam Rajek prezentując pracę pod tytułem: „Wydruk funkcjonalnych skrzypiec elektrycznych”. Naszą pracę wydrukowała niezastąpiona drukarka 3D firmy Accura.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcą i trzymamy kciuki za dalsze losy naszych skrzypiec elektrycznych, które jako praca pojechały na finał ogólnopolski do Warszawy.


Fotorelacja z zakończenia roku klas IV maturalnych.

Zmiana planu lekcji obowiązuje od: 9 maja 2019 do 2 czerwca 2019.

Zakończenie roku klas IV maturalnych odbędzie się w poniedziałek 29.04.2019r. o godzinie 900. Tego dnia przychodzą tylko uczniowie klas IV. Spotkanie odbędzie się w auli. 

„Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą….”

 ks. Jan Twardowski

 

                Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi, przyjaciela, wychowanka, ucznia ADRIANA CEBULSKIEGO.

                Łączymy się w bólu z rodziną i wyrażamy najszczersze kondolencje. To dla nas wszystkich ogromna strata.

Adrianie, będziemy o Tobie pamiętać, spoczywaj w pokoju.

 

Z wyrazami żalu i szczerego współczucia uczniowie, nauczyciele i pracownicy ZSE Nr 2 w Poznaniu

 

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 27 kwietnia 2019r. o godz. 10:00 na cmentarzu w Kiekrzu.

Nauczyciele Zespołu Szkół Elektrycznych nr 2 dziękują rodzicom za wsparcie w trudnym okresie strajku.