Plan lekcji po zmianach obowiązuje od dnia: 9 września 2019.

Fororelacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2019/20.

Szanowni Rodzice informujemy, że dnia 5 września [5.09.2019] o godzinie 1700 odbedą się zebrania dla wszystkich klas I-IV.

Zachęcamy do zapoznania się ze statutem szkoły do którego podajemy bezpośredni link: Statut ZSE nr 2

Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20 odbędzie się 2 września (poniedziałek) o godzinie 900.

Płatne staże dla uczniów naszej szkoły!

Uczniowie naszej szkoły mogą nadal zapisywać się na płatne staże, które będą odbywać się w sierpniu, a także od września 2019 r.

Wszystkie informacje o stażach zdobędziecie na stronie https://staze-info.pl/ Są tam podane także numery telefonów, pod które możecie dzwonić, aby zapisać się na płatny staż.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 19.06.2019r (środa) o godzinie 900.

28 maja 2019. na boiskach Poznańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na os. Piastowskim odbyły się zawody w siatkówce plażowej chłopców w ramach Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Były to ostatnie zawody w roku szkolnym 2018/2019. Zmaganiom sportowym towarzyszyła deszczowa pogoda. Naszą szkołę reprezentowali Łukasz Chwieralski i Mikołaj Kaczmarek oraz Jakub Jerzyński i Dawid Marcinkowski.

Mecze rozgrywane były systemem brazylijskim do dwóch przegranych. W zawodach wystartowało 46 par. Rozegrane zostały 62 mecze. Para siatkarzy: Łukasz Chwieralski i Mikołaj Kaczmarek ponownie jak rok temu zakończyli zawody dochodząc do ćwierćfinału. Debiutanci: Jakub Jerzyński i Dawid Marcinkowski nie zakwalifikowali się do drugiej rundy turnieju.

Ze sportowym pozdrowieniem

Iwona Bartecka

W upalny dziesiąty dzień czerwca 2019r. uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych Nr 2 rywalizowali w wielu dyscyplinach sportowych walcząc o medale i punkty do generalnej klasyfikacji dla swoich klas.

Każdy mógł sprawdzić się w następujących konkurencjach:

 • Skoki przez skakankę
 • Zmagania kulturystyczne
 • Tenis stołowy
 • Konkurs rzutów osobistych
 • Podbijanie piłki
 • Rzut piłką lekarską
 • Pchnięcie kulą
 • Ściana wspinaczkowa
 • Strzały w okienko – piłka nożna
 • Trzymam równowagę
 • Łucznictwo

Po zakończeniu konkurencji indywidualnych młodzież walczyła w sportach zespołowych.

W sali gimnastycznej odbyły się mecze w piłce siatkowej, kończące zmagania o Mistrzostwo Szkoły w roku szkolnym 2018/2019. W półfinale uczniowie klasy 1b pokonali w setach 2:1 zespół z klasy 3a. Finał Mistrzostw Szkoły w Piłce Siatkowej również zakończył się tiebreakiem . Zwyciężyli siatkarze z klasy 2b zdobywając złoty medal, drugie miejsce zajęli uczniowie klasy 3d.

W hali sportowej rozegrany został finał Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej. Trzecie miejsce zajęła klasa 3d, na drugim miejscu uplasowała się klasa 3c, a złotymi medalistami zostali uczniowie klasy 1a.

Po zakończeniu zmagań sportowych odbyła się ceremonia wręczania medali najlepszym zawodnikom poszczególnych konkurencji, oraz Mistrzom Szkoły w Piłce Siatkowej i Nożnej. W generalnej klasyfikacji pośród trzynastu klas rywalizujących w Święcie Sportu trzecie miejsce zajęła klasa 1a, drugie miejsce klasa 3a, a zwycięzcami została klasa 2b.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Ze sportowym pozdrowieniem

Iwona Bartecka