Film przygotowany w ramach Szkolnego koła informatycznego GITES. Rewelacja !!! Pierwszy taki film na youtube.

 

Uczniowie klasy 1a wraz z wychowawcą panią Iwoną Bartecką w nietypowy sposób przygotowywali się do Świąt Wielkanocnych. W środę 12.04.2017 wybrali się do parku trampolin Jump Arena. Park to rozległy obszar trampolin. Chłopacy trenowali wsady do kosza, próbowali swoich sił na ścieżkach akrobatycznych, wskakiwali do basenów z gąbkami, wykonywali salta na trampolinach sportowych, niektórzy prowadzili walki gladiatorskie, jeszcze inni przemierzali ekstremalny tor przeszkód. Po tak intensywnym wysiłku przyszedł czas na poszukiwanie wielkanocnego zajączka.

Fotorelacja z Drzwi Otwarych, które odbyły się dnia 8 kwietnia 2017. Mimo soboty i godziny 10:00 naszą szkołę odwiedziło wielu zainteresowanych.

W dniu 6 kwietnia 2017 roku siedmiu uczniów z klasy czwartej wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych panią W. Pawlak wzięło udział w zorganizowanym przez firmę F&F szkoleniu. Zajęcia dotyczyły nowego systemu F&HOME RADIO, który umożliwia projektowanie i wykonanie instalacji oraz zdalne zarządzanie siecią urządzeń stanowiących wyposażenie lub integralną część budynku.

Uczestnicy szkolenia zapoznali się z instalacją oraz obsługą aplikacji i programowaniem systemu. Zajęcia praktyczne obejmowały montaż, konfigurację i uruchomienie systemu.

Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzymał certyfikat autoryzowanego instalatora systemu F&Home.

Z początkiem kwietnia 2017r. w murach Zespołu Szkół Elektrycznych Nr 2 odbył się cykl warsztatów z futbolu amerykańskiego. Uczniowie w ramach zajęć wychowania fizycznego poznawali tajniki najpopularniejszego sportu w Stanach Zjednoczonych.
Lekcje prowadzone były przez trenerów Klubu Sportowego PATRIOCI POZNAŃ. Koordynatorem zajęć była p. Iwona Bartecka

Ze sportowym pozdrowieniem

Iwona Bartecka

5 kwietnia hołd złozony tym, co przeszli przez piekło Fortu VII.

Są miejsca i chwile, gdzie trzeba być i pamietać, chwile i miejsca, które uczą najwyższej sztuki zycia, bycia i trwania.

Fort VII - to tutaj w czasie okupacji hitlerowskiej otwierał się inny świat, trwał martwy za życia dom.

Zapraszamy do obejrzenia. Filmy w jakości HD. Kliknij poniżej na więcej.

Film pt."Strzelec".

Profesor M. Ptasiński wraz ze swoją klasą 2a przygotowali ciekawy film promujący szkołę: "ZSE2 szkoła marzeń 2017". Film udostępniamy bezpośrednio ze strony oraz po kliknięciu na link. Link na youtube. Kliknij czytaj więcej.