Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych zdjęć z rajdu ZSE nr 2 pod patronatem SEP, który odbył się w poniedziałek 25 września 2017r.

Od października planujemy wystartować z kursem CCNA. Osoby chętne proszę o: imię, nazwisko, e-mail, klasa. Może być zbiorcza lista na całą klasę. Zapraszam Artem Nowicki.

W czasie gdy jedna część klasy 3d podziwiała uroki Beskidu Żywieckiego w miłym towarzystwie dziewcząt ze szkoły w Swarzędzu, pozostała dwunastka wraz z wychowawcą Wiolettą Pawlak w dniach 14-15 września korzystając z transportu kolejowego, udała się na wycieczkę do Puszczykowa i Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Projekt plenerowy „Ostrów Tumski” obejmujący Bramę Poznania, Katedrę i Muzeum Archikatedralne oraz mural na Śródce realizowany przez uczniów kl. 4c pod opieką Ireny Kartawik. Historia wczoraj i dziś w roli głównej tam, gdzie zaczęła się Polska.

25.09.2017 ODBĘDZIE SIĘ Rajd ZSE2 pod patronatem SEP dla wszystkich uczniów oraz nauczycieli. Start o godz. 830.
Wszystkie klasy prosimy o wcześniejsze  przygotowanie odpowiednich materiałów niezbędnych do wykonania zadań na trasie:

W dniu 11-15 września grupa 19 uczniów klas 3d, 4b i 4c wzieła udział w "zielonej szkole" w Beskidzie Żywieckim. Gościliśmy w Soblówce razem z 25 uczniami LO w Swarzędzu. 

W trakcie pobytu byliśmy na górze Żar w elektrowni szczytowo-pompowej oraz w najsłynniejszym polskim browarze w Żywcu.

Relacja z kiermaszu książek używanych, który odbył się 12 września.

Kolejny dzień wspólnej „zabawy”, upsss przepraszam pracy, zakończony sukcesem. Zajęcia w poszerzonym składzie przebiegły jak zwykle w miłej atmosferze, a nasi błyskotliwi uczniowie poznali wiele nowych metod i rozwiązań pozwalających poprawić wydajność i funkcjonalność komputerów klasy PC.

Dnia 4 września rozpoczeliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Wszystkim uczniom życzymy samych piątek oraz 100% frekwencji. W czytaj więcej tracycyjnie zamieszczamy zdjęcia z uroczystości.

Dnia 12 września (wtorek) na 1 długiej przerwie o godz. 1045 odbędzie się kiermasz książek używanych. Zapraszamy zainteresowanych kupnem oraz sprzedażą.

    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 4 września (poniedziałek) o godzinie 900 w hali sportowej (balon). Godzina rozpoczęcia obowiązuje wszystkie klasy.