01.06.2017r. (czwartek)

Godzina 8:00 Uroczyste rozpoczęcie na hali - szczegółowy program w czytaj więcej.

Zapraszamy wszystkich chętnych na trzecią edycję wyścigów szczotkobotów w dniu 01.06.2017.
Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów Zespołu Szkół Elektrycznych Nr 2 oraz uczniów gimnazjów.
Wystarczy zbudować pojazd oparty na silniczku wibracyjnym z telefonu i szczoteczki do zębów oraz wystartować w zawodach w dniu 01.06.2017. Zawody odbędą się w godzinach 9.00 – 12.00.

Fotorelacja z III drzwi otwartych 11.05.2017r.

Pożegnanie tegorocznych Absolwentów na Świcie i Świeto Patrona Szkoły 28.04.2017r. Fotorelacja.

Uczniowie naszego koła robotyki w składzie: Mateusz Michalik, Adam Wożniak, Łukasz Kasprzak i Adam Rajek wzięli udział w 10 edycji wojny robotów MiniSUMO na Uniwersytecie Technologiczno - Przyrodniczym w Bydgoszczy które odbyły się 27 kwietnia 2017. Nasza drużyna po zaciętych walkach dotarła do półfinałów. W zawodach wzięło udział ponad sto drużyn z całej Polski, jako jedyni reprezentowaliśmy Poznań.

Opiekun koła Piotr Wełnitz

W dniu 27 kwietnia 2017 wolontariusze naszej szkoły pod opieką pedagoga szkolnego uczestniczyli w konkursie piosenki dla dzieci niepełnosprawnych umysłowo. Przegląd piosenki odbył się w klubie Słodownia w Starym Browarze. Uczestnikami były dzieci ze szkół specjalnych z Poznania i okolic.

W dniu Święta Narodowego Trzeciego Maja poczet sztandarowy szkoły brał udział w corocznej paradzie uczniów poznańskich szkół, która zakończyła się w samo południe na Placu Wolności. Reprezentacji naszego technikum nie zabrakło też na Mszy św., którą w intencji Ojczyzny odprawił w kościele farnym bp Damian Bryl.