Lekcja  Godzina zajęć  Dzień  Klasy
 /l.3/  9:10  piątek  1A+1B
/l.10/  15:20  środa  1C+1D
/l.2/  8:20-9:05  wtorek  2GB+2GC+2GD+2GE+2PB
/l.2/  8:20-9:05  piątek  2PA+2PD

Zajęcia od 18 stycznia 2021r. będą odbywały się zgodnie z planem lekcji z dnia 30.11.2020r.

Księgarnia lelo

W starożytnym Egipcie wszystkie okręty odwiedzające miasto zmuszone były oddać wszelkie posiadane książki do Biblioteki Aleksandryjskiej w celu ich skopiowania. Oryginały zostawały w Bibliotece, a kopia wracała do właściciela. 

Proponujemy w okresie świąt zapoznać się z prezentacją o najpiękniejszych, najdziwniejszych, najważniejszych w dziejach bibliotekach.Zachętamy do czytania w zaciszu domowym.

https://view.genial.ly/5ebae4d8bdaf590d71d59edc/interactive-image-biblioteki-naj

Prezentujemy "w więcej" też piękną księgarnię Lello, Porto, na której schodach wzorawali się twórcy Harrego Potera.

Polecamy "Imię Róży" Umberto Eco oraz opowiadanie Jorge Luisa Borgesa „Biblioteka Babel”.

MATURA 2021 WAŻNE INFORMACJE DLA UCZNIÓW I ABSOLWENTÓW SZKOŁY

Termin składania deklaracji maturalnych dla UCZNIÓW i ABSOLWENTÓW szkoły upływa z dniem 8 lutego 2021

Nie musisz składać deklaracji ostatecznej, jeżeli jedyną zmianą w stosunku do deklaracji wstępnej byłoby wykreślenie części ustnej. Ta część deklaracji jest anulowana z mocy prawa. Jeżeli nie chcesz wprowadzić żadnej innej zmiany – Twoja wstępna deklaracja stanie się automatycznie ostateczną.

Musisz złożyć deklarację ostateczną, jeżeli chcesz zrezygnować z przedmiotów dodatkowych, które zadeklarowałeś(-łaś) albo jeżeli chcesz dodać kolejne przedmioty. W takiej sytuacji w złożonej wcześniej deklaracji wstępnej musisz nanieść zmiany, potwierdzić je podpisem i ponownie złożyć deklarację do dyrektora szkoły.

Absolwenci szkoły, którzy jeszcze chcą złożyć deklarację przystąpienia do egzaminu maturalnego w 2021 wypełniają nową deklarację - Wariant A. Wzór formularza znajdziesz w zakładce DOKUMENTY)